Міст Шаповалова: будівельники обстежують ґрунт і готуються до випробувань

2021-06-24DiduhКременчуг Today: Міст Шаповалова: будівельники обстежують ґрунт і готуються до випробувань

У Кременчуці тривають роботи на будівництві нового мосту. Завершуються геологічні вишукування – вони проводяться безпосередньо на воді за допомогою баржі. Підрядник визначає тип ґрунту, щоб у майбутньому запроєктувати необхідну глибину залягання паль та в подальшому фундаменту майбутніх опор. Висота останніх (висота пілону) складатиме близько 100 метрів.

Кременчуг Today: Міст Шаповалова: будівельники обстежують ґрунт і готуються до випробувань

Протягом тижня розпочнеться випробування паль. Саме цей процес дозволить перевірити несучу здатність паль та опор мосту. Паралельно підрядна організація проводить будівництво майданчиків для подальшого облаштування виробничих баз та житлового комплексу для робітників компанії.

Кременчуг Today: Міст Шаповалова: будівельники обстежують ґрунт і готуються до випробувань

Кременчуг Today: Міст Шаповалова: будівельники обстежують ґрунт і готуються до випробуваньНа лівому березі почали будувати бетонний завод та майданчик для розміщення спеціальної техніки

Раніше повідомлялося, що Кременчуцький міст Шаповалова буде найкрасивішим в Україні.

Нагадаємо, газета ““Голос України” написала статтю про “Міст Шаповалова”.  У ній розповідається про те, як початково міст збиралися будувати під Горішніми Плавнями, але народний депутат Шаповалов добився того, щоб новий міст будували лише в Кременчуці.

З ініціативи народного депутата були проведені слухання в парламентському комітеті, громадські слухання в Кременчуці, залучені кращі фахівці та науковці. Збирали підписи десятків тисяч кременчужан. Зрештою, Шаповалову вдалося переконати владу в Києві, щоб новий міст будувався у Кременчуці.

День початку будівництва нового мосту – третє березня 2021 року –  Шаповалов назвав історичним днем.

Будівництво веде компанія «Догуш Іншаат ве Тіджарет Анонім Ширкеті» (Doğuş İnşaat ve Ticaret Anonim Sirket). Новий міст будуватиметься паралельно до старого. Він буде вантовий з двома пілонами і матиме 4 смуги руху (по дві в кожному напрямку). Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км.

 

Кременчуг Тудей: Міст Шаповалова: будівельники обстежують ґрунт і готуються до випробувань

➤ Новости Кременчуга от 24.06.2021 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today