Місто вітає ветеранів ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 25.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Місто вітає ветеранів

2019-09-24SpacerКременчуг Today: Місто вітає ветеранів

У місті проходять заходи, присвячені майбутньому Дню міста. Мер Кременчука Віталій МАЛЕЦЬКИЙ привітав з цього приводу мешканців мікрорайону № 9.

Напередодні відзначення 448-ї річниці від дня заснування міста та 76-ї річниці визволення його від нацистських загарбників у Кременчуці проходять святкові заходи у різних мікрорайонах. Ветеранський актив та громаду вітають представники міської влади, депутатського корпусу, учні навчальних закладів міста.

Сьогодні, 24 вересня, у сквері Івана Пономаренка відбувся урочистий захід для мешканців мікрорайону № 9 «Кременчук – місто втілення мрій!»

Привітав ветеранів та громаду мікрорайону з Днем міста міський голова Віталій Малецький. Він щиро подякував визволителям за ратний подвиг, який вони здійснили у роки Другої світової війни та відбудову Кременчука у післявоєнні часи. Вибачився перед ними за те, що нинішнє покоління українців не змогло вберегти миру, що подарували їм солдати, які звільнили рідну землю від фашистських загарбників.

В той же час він зазначив, що сьогодні українські військові є гідними нащадками своїх дідів і прадідів, вони мужньо боронять українську землю, захищають цілісність і незалежність України на східних її рубежах. Керівник міста традиційно вручив раді ветеранів мікрорайону смачний коровай, а юні артисти подарували чудову концертну програму, повідомляє прес-служба виконкому.

Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів Кременчуг Today: Місто вітає ветеранів


Источник: kremen.today

Подключайтесь к нашим каналам:

tImg fImg iImg