Напередодні Дня Незалежності у Кременчуці вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

2020-08-21DiduhКременчуг Today: Напередодні Дня Незалежності у Кременчуці вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

21 серпня 2020 року у Кременчуці проходять заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України.

Цього дня у місті вшановують пам’ять всіх борців за свободу і незалежність нашої держави:  Тараса Шевченка  – нескореного борця за волю України, полеглих героїв Антитерористичної операції на сході України, які віддали своє життя за свободу і незалежність рідної землі у наш час, Героїв Небесної сотні – учасників Революції гідності, які віддали свої життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Саме завдяки їм Україну у світі почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.

В пам’ять про те, що українці заплатили надто високу ціну за європейський вибір, за право жити у вільній, незалежній державі, представники міської влади на чолі із першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні.

Кременчуг Тудей: Напередодні Дня Незалежності у Кременчуці вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

➤ Новости Кременчуга от 21.08.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today

Новости Кременчуга