НПЗ просить Кабмін не підвищувати тарифи на прокачування нафти ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 27.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: НПЗ просить Кабмін не підвищувати тарифи на прокачування нафти

2019-09-27t1Кременчуг Today: НПЗ просить Кабмін не підвищувати тарифи на прокачування нафти

У компанії вважають, що національна комісія підвищує тарифи в інтересах державного монополіста Укртранснафти

Укртатнафта просить уряд переконати Національну комісію з державного регулювання енергетики і комунальних послуг  не підвищувати тарифи на прокачування нафти з 1 жовтня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

У вересні цього року ПАТ «Укртатнафта» збільшила місячний об’єм переробки нафтової сировини на 30%,  також майже у 2 рази зросли показники транспортування імпортної нафти магістральними нафтопроводами на Кременчуцький НПЗ.  Це призвело до суттєвого зниження собівартості вказаних послуг, однак Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), разом з АТ «Укртранснафта» ініціює різке збільшення тарифів на транспортування нафти магістральними трубопроводами  – майже у 2,5 рази. Поява проектів таких документів вказують  – НКРЕКП відстоює інтереси лише державного монополіста АТ «Укртранснафта», що вже і так є надприбутковим підприємством (чистий прибуток за 2018 рік склав 1,5 млрд. грн.), – повідомляють в Укртатнафті.

ПАТ «Укртатнафта» звернулась до Прем’єр-міністра України Гончарука О.В і заявляє про необхідність відміни розгляду цього проекту Постанови та залишення без змін тарифів на транспортування нафти магістральними трубопроводами.


Источник: kremen.today