Обласна рада не дозволила будувати міст під Горішніми Плавнями ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 25.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Обласна рада не дозволила будувати міст під Горішніми Плавнями

2019-10-25DiduhКременчуг Today: Обласна рада не дозволила будувати міст під Горішніми Плавнями

Вчора на сесії обласної ради депутати відмовилися вносити зміни до Схеми планування територій Полтавської області. Зміни стосувалися будівництва мосту через Дніпро під Горішніми Плавнями та під’їзних шляхів до нього.

Нагадаємо, мер Кременчука Малецький з самого початку критикував  ідею будівництва нового мосту під Горішніми Плавнями, а не в Кременчуці.  З вимогою зведення нового мостового переходу в Кременчуці неодноразово виступала міська рада, відповідну резолюцію було прийнято на громадських слуханнях, що пройшли в Кременчуці з ініціативи Малецького у квітні 2017 року.

Вимогу будівництва нового мосту в Кременчуці підтримав також комітет з питань транспорту Верховної Ради  –  слухання пройшли з ініціативи нардепа Шаповалова.

Окрім того, ідею нового мосту під Горішніми Плавнями забракували й містобудівники, вважаючи таке будівництво економічно недоцільним та надто дорогим. Категорично проти мосту під Горішніми Плавнями висловилися й мешканці Кременчуцького району.

Нагадаємо, ідею будівницва мосту біля Горішніх Плавнів активно просуває Жеваго, він потрібен йому для транспортування руди та продукції його ГЗК.


Источник: kremen.today