Обласна рада прийняла програму інформатизації Полтавщини, незважаючи на критику депутатів


2021-02-23DiduhКременчуг Today: Обласна рада прийняла програму інформатизації Полтавщини, незважаючи на критику депутатів

На сесії обласної ради розглядали питання “Про регіональну програму інформатизації «Цифрова Полтавщина» на 2021-2023 роки”. Депутати фракції “За майбутнє” розкритикували проєкт програми, вважаючи, що в запропонованому вигляді програму приймати не можна.

Так, депутат Олег Дядик завернув увагу, що програма підготовлена неякісно, проєкт полтавської просто скопійований з дніпропетровської. Вражає, що коли копіювали пункти програми, то деякі позиції в дніпровській передбачають фінансування у 1,1 млн,  а чомусь по аналогічній позиції в полтавській автори проєкту просять уже 9,2 млн.

Депутати також наголошували, що не враховано реалії громад, де часто немає навіть телефонного зв’язку, не лише Інтернету. Також програма не враховує, що люди на місцях, яких вона стосується, навіть не вміють працювати з комп’ютерами.

Давайте нормально попрацюємо над програмою, передбачимо кошти і приймемо якісну цифровізацію області, – запропонував Дядик.

Незважаючи на критику, програму прийняли 47 голосами.

Кременчуг Тудей: Обласна рада прийняла програму інформатизації Полтавщини, незважаючи на критику депутатів

➤ Новости Кременчуга от 23.02.2021 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today