Офіційно: опалювальний сезон почнеться 15 жовтня ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 11.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Офіційно: опалювальний сезон почнеться 15 жовтня

2019-10-11t1Кременчуг Today: Офіційно: опалювальний сезон почнеться 15 жовтня

Опалювальний сезон у Кременчуці почнуть 15 жовтня, першими підключать садочки, школи та лікарні. Відповідне рішення офіційно ухвалили на засіданні виконкому.

Очікується, що 15 жовтня тепло подадуть на об’єкти соціальної сфери – дитячі садочки, школи та лікарні. Вже напередодні (незважаючи на вихідний) мережі почнуть заповнювати теплоносієм. Теплогенеруючі компанії Кременчука та котельні повністю готові забезпечити підключення теплоносія до об’єктів, які перебувають у них на обслуговуванні.

Щодо початку опалювального періоду для житлового фонду, то він орієнтовно розпочнеться з 21 жовтня. Рішення про це ухвалюватимуть на наступному засіданні виконавчого комітету. Станом на сьогоднішній день у місті жодного разу не була зафіксована температурна норма, яка є підставою для підключення опалення, – це коли середньодобова температура упродовж трьох діб утримується на рівні +8 градусів і менше. До того ж, чимало громадян просять відтермінувати початок опалювального сезону в житловій сфері, аби зекономити на комуналці.

Раніше КременчукToday повідомляв, що комунальники повністю готові до пуску тепла. Також у Кременчуці за ініціативою Малецького знижують тарифи на тепло.

Читайте також:

Тарифи зменшують, але кременчужанам необхідно укласти нові договори


Источник: kremen.today

Подключайтесь к нашим каналам:

tImg fImg iImg