Підбирали ключі: на Полтавщині затримали квартирних злодіїв


2020-06-23t1Кременчуг Today: Підбирали ключі: на Полтавщині затримали квартирних злодіїв

Двоє чоловіків шляхом підбору ключа до замка вхідних дверей проникли до двох квартир мешканців міста Лубни та викрали ювелірні вироби із золота і срібла та гроші в іноземній і національній валюті.

Крадіжки сталися 19 червня. Упродовж години на виїзді із міста Лубни поліцейські зупинили автомобіль «Volkswagen Touareg», в якому знаходилося двоє чоловіків (1976 та 1988 років народження). Обидва – мешканці сусідніх областей, один з яких вже мав проблеми із законом за вчинення крадіжок.

У ході обшуку вказаного автомобіля слідчими були виявлені та вилучені викрадені речі і гроші потерпілих.

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив: «Фігурантів затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під процесуальним керівництвом прокуратури їм повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 185 (крадіжка поєднана із проникненням до приміщення) Кримінального кодексу України.

Наразі судом вже обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою. Триває досудове розслідування. Підозрювані перевіряються на причетність до вчинення аналогічних злочинів у інших областях України».

Кременчуг Тудей: Підбирали ключі: на Полтавщині затримали квартирних злодіїв

➤ Новости Кременчуга от 23.06.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today