Підприємці протест підтримують, але протестувати не виходять ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 07.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Підприємці протест підтримують, але протестувати не виходять

2019-10-07SpacerКременчуг Today: Підприємці протест підтримують, але протестувати не виходять

Полтавські підприємці приєдналися до протестів, які відбулися в Дніпрі, Запоріжжі, Харкові, Кривому Розі та інших містах.

У понеділок, 7 жовтня, об 11 годині відбувся мітинг «Ні закону 1053-1 і 1073!» перед Полтавською ОДА. До будівлі прийшло небагато мітингувальників – до п’яти осіб.

Учасники кажуть, що не погоджуються з цими законопроєктами: мовляв, всі чеки треба буде направляти в податкову та сплачувати податок за кожен чек. Такі дії призведуть до втрати малого та середнього бізнесу, переконані вони.

Акція була нечисельною: організатори казали, що спілкувалися з іншими ФОПами, вони підтримали протест, але на площу не вийшли, передає Зміст.

20 вересня український парламент ухвалив закон щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (касові апарати, РРО).

Тепер із 1 січня 2021 року ФОПи на єдиному податку 2-4 груп будуть зобов’язані використовувати РРО або ПРРО – ці правила, як і раніше, стосуватимуться суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг, які розраховуються в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг).

Простіше кажучи, уряд вирішив ввести касові апарати не тільки для великих стаціонарних точок, а й взагалі повсюдно.

Кременчуг Today: Підприємці протест підтримують, але протестувати не виходять Кременчуг Today: Підприємці протест підтримують, але протестувати не виходять Кременчуг Today: Підприємці протест підтримують, але протестувати не виходять


Источник: kremen.today