Початок березня буде теплим і сухим

2021-02-28IhorКременчуг Today: Початок березня буде теплим і сухим

Укргідрометцентр прогнозує, що середня температура повітря у березні становитиме 0-6° тепла, кількість опадів очікується в межах норми.

У Кременчуці в перші дні березня буде тепло й без опадів. Температура сягатиме +5…+7 градусів вдень, і не нижче +1 вночі. Лише в п’ятницю можливий невеликий дощ.

Кременчуг Today: Початок березня буде теплим і сухим

Прихід весни – це перехід середньодобової температури в стійкому режимі через нуль градусів у бік підвищення, – роз’яснив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда. – Можна говорити про те, що зима якщо й повернеться, то це будуть дуже короткострокові прояви. Тож весна в Україні майже стартувала”.

Детальніше про те, яким очікується “весняний старт”, розповів нам заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко. Він охарактеризував березень як перехідний місяць від холоду до тепла, тому погода прогнозується нестабільною. Можливі похолодання, які будуть чергуватися з потеплінням.

За словами Анатолія Прокопенка, температура в першому місяці весни виявиться близькою до норми багаторічних спостережень.

“Середньомісячна температура повітря в березні очікується 0-6 градусів тепла, в межах середніх значень за базовий період спостережень з 1981 по 2010 рік, – уточнив Анатолій Прокопенко. – Середня кількість опадів складе 26-50 мм, у гірських районах – 40-85 мм. Це 90-100% норми”.

Кременчуг Тудей: Початок березня буде теплим і сухим

➤ Новости Кременчуга от 28.02.2021 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today