Поліція радіє забороні ВКонтакті та Однокласників ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 25.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Поліція радіє забороні ВКонтакті та Однокласників

2019-09-25SpacerКременчуг Today: Поліція радіє забороні ВКонтакті та Однокласників

Серед гострих питань ювенальної превенції поліції Полтавщини залишається стан розшуку дітей. Чи не кожного дня з’являються повідомлення про зникнення неповнолітніх.

Начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП у Полтавській області Ірина Карюк на нараді освітян у Полтавській області зазначила, що з початку року до поліції надійшло 384 заяви про зникнення дітей.

«За результатами пошукових заходів 350-х дітей вдалось знайти впродовж доби, а це 91,1% від загальної кількості звернень. У 21-у випадку це діти, які залишили своє помешкання повторно. Основними причинами безвісного зникнення дітей є непорозуміння з батьками, вікові особливості дитини, самоствердження та прагнення довезти самостійність», – говорить пані Карюк.

Тим часом представник поліції порадила освітянам звертати увагу на дітей, які схильні самовільно залишити навчальний заклад і не дійти додому, передає НовиниПолтавщини.

Причиною більшості трагічних випадків з дітьми є недбалість батьків, конфлікти з друзями, негаразди в особистому житті, бажання привернути увагу до себе. Втім, порівняно з минулим роком, кількість суїцидів серед підлітків зменшилось. Це Ірина Карюк пов’язує із забороною в Україні соціальних мереж ВКонтакте й Однокласники.

«Порівняно з минулим роком кількість випадків суїцидів зменшилась серед дітей завдяки тому, що в Україні заборонили соціальні мережі ВКонтакте, Однокласники. Саме там були групи «Синій кит», «Момо», «Червона сова». Адміністратори маніпулювали діями дітей і примушували покінчити життя самогубством».


Источник: kremen.today