Поліція викрила чотири наркозлочини та три факти незаконного зберігання зброї ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 16.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Поліція викрила чотири наркозлочини та три факти незаконного зберігання зброї

2019-10-16DiduhКременчуг Today: Поліція викрила чотири наркозлочини та три факти незаконного зберігання зброї

Як повідомив заступник керівника управління протидії наркозлочинності поліції Полтавщини Сергій Циганенко, поліція викрила незаконну діяльність різних громадян під час реалізації превентивних заходів у місті. 

Підсумок комплексного відпрацювання Кременчука – п’ять санкціонованих обшуків, проведених за різними адресами, під час яких поліція вилучила наркотики, зброю та набої різного калібру.

Кременчуг Today: Поліція викрила чотири наркозлочини та три факти незаконного зберігання зброї

За попередньою інформацією, серед вилучених заборонених речовин понад 1 літр, 12 зіп-пакетів і кілька згортків подрібненого канабісу, 7 зіп-пакетів з порошком і пігулками, а також приладдя для виготовлення наркотиків та гроші.

Серед предметів, вилучених за місцем проживання фігурантів та в їх автомобілях, також 3 зразки саморобної зброї, 2 пістолети, понад 30 різнокаліберних набоїв та 2 кастети.

Кременчуг Today: Поліція викрила чотири наркозлочини та три факти незаконного зберігання зброї

Сергій Циганенко зазначив, що наразі поліція чекає на висновки судово-криміналістичних експертиз. Відомості за викритими фактами незаконного поводження зі зброєю та незаконного зберігання наркотичних засобів будуть внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.


Источник: kremen.today