Працівників підприємства на Полтавщині звинувачують у привласненні 18 мільйонів з держбюджету

2020-08-17t1Кременчуг Today: Працівників підприємства на Полтавщині звинувачують у привласненні 18 мільйонів з держбюджету

Прокуратура Полтавської області затвердила і направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно директора та двох бухгалтерок приватного підприємства. Їм інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах та службове підроблення, вчинені організованою групою (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, з метою отримання відшкодування податку на додану вартість працівники підприємства виготовляли фіктивні договори на постачання молочної продукції, а також вносили недостовірні відомості у податкові декларації. Таким чином, із серпня 2016 по червень 2017 року вони безпідставно отримали з державного бюджету понад 18 млн грн.

Злочинну схему викрили співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Головне управління Нацполіції в Полтавській області за процесуального керівництва прокуратури Полтавщини.

Кременчуг Тудей: Працівників підприємства на Полтавщині звинувачують у привласненні 18 мільйонів з держбюджету

➤ Новости Кременчуга от 17.08.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today

Новости Кременчуга