Предстоятель ПЦУ Епіфаній відвідав Полтавщину ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 07.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Предстоятель ПЦУ Епіфаній відвідав Полтавщину

2019-10-07DiduhКременчуг Today: Предстоятель ПЦУ Епіфаній відвідав Полтавщину

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній на минулої суботи здійснив перший архіпастирський візит на Полтавщину.

У місті Решетилівка Його Блаженство зустрічали архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архієпископ Харківський і Ізюмський Афанасій та місцеве духовенство.

Про це повідомляє прес-служба Київської  Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ) на офіційному сайті.

Після відвідин каплиці на честь ікони Пресвятої Богородиці «Одигітрія» та молитви, Митрополит Епіфаній завітав до Всеукраїнського центру вишивки і килимарства, Решетилівського художнього професійного ліцею й музею ткацтва та вишивки.

Опісля Блаженнійший владика прибув до міста Полтави, де поклав квіти перед постаментом на могилі Івана Котляревського, а також відвідав будинок-музей Патріарха Мстислава (Скрипника).

Згодом Предстоятель  вшанував Гетьмана Івана Мазепу покладанням квітів до його пам‘ятника і звершив у Свято-Успенському кафедральному соборі молебень у співслужінні митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора, архієпископа Харківського і Ізюмського Афанасія, єпископа Харківського і Богодухівського Митрофан та численного духовенства.

На завершення молебню Блаженнійший владика звернувся до присутніх із першосвятительським словом, а також відповів на запитання місцевих ЗМІ.

Підсумком насиченого візиту Його Блаженства стала урочиста академія у Полтавському краєзнавчому музеї, присвячена 65-літньому ювілею архієпископа Харківського і Ізюмського Афанасія.

На початку урочистого заходу Митрополит Епіфаній привітав архієпископа Афанасія, відзначив його орденом святого архістратига Михаїла 1-го ступеня та побажав натхнення й Божого благословення на ниві керування ввіреною йому єпархією.

Привітати ювіляра завітав і заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Білокінь, а також представники творчої інтелігенції, духовенство та численна паства.


Источник: kremen.today