Про акцію маршрутників під Кременчуцькою РДА розповіли по ТСН

2021-04-30DiduhКременчуг Today: Про акцію маршрутників під Кременчуцькою РДА розповіли по ТСН

Акція протесту маршрутників під стінами Кременчуцької РДА потрапила до сюжету ТСН.  Нагадаємо, перевізники вимагають скасувати незаконні часові обмеження в роботі громадського транспорту.

Також від голови Кременчуцької РДА Лєдніка вимагають не обкладати перевізників новими поборами і штрафами.

Нагадаємо, 27 і 28 квітня патрульна поліція із Полтави масово зупиняла громадський транспорт і складала протоколи на водіїв. Кременчужани обурені “транспортним геноцидом”, адже пасажирів виганяли, незважаючи на те, що серед них були вагітні жінки та лікарі, що їхали до пацієнтів.

Як стало відомо, патрульних поліцейських із Полтави запросив голова Кременчуцької районної адміністрації Лєднік. Під приводом перевірки дотримання карантину Лєднік наказав максимально кошмарити водіїв районних та міських маршрутів.

Це підтвердив і сам Лєднік. Він заявив, що вдень громадський транспорт Кременчуку не потрібен.

Власник однієї з фірм-перевізників розповів, що голова Кременчуцької РДА Лєднік хоче «влаштувати великий переділ» на ринку приватних перевезень.

Раніше повідомлялося, що на наступній сесії районної ради депутати розглядатимуть звернення до Президента про недовіру Лєдніку. А полтавські й закарпатські бізнесмени обіцяли розказати, як платили податковому міліціонеру Лєдніку хабарі.

Кременчуг Тудей: Про акцію маршрутників під Кременчуцькою РДА розповіли по ТСН

➤ Новости Кременчуга от 30.04.2021 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today