Рекорд України: в Кременчуці виготовили цукерку вагою більше півтонни ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 28.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Рекорд України: в Кременчуці виготовили цукерку вагою більше півтонни

2019-09-28IhorКременчуг Today: Рекорд України: в Кременчуці виготовили цукерку вагою більше півтонни

Сьогодні на фестивалі «Солодкий Кременчук»  встановленно черговий рекорд. Кондитери підприємства «Лукас» виготовили грил`яжну   цукерку  в кондитерській глазурі вагою більше півтони.

На фіксацію смачного рекорду до Кременчука завітали представник Книги рекордів України Ігор Підчубій і відома українська телеведуча, наша землячка Надія Матвєєва.

Кременчуг Today: Рекорд України: в Кременчуці виготовили цукерку вагою більше півтонни

Під час замірів вийшло, що довжина цукерки становить  1800 мм, ширина -700 мм, висота – 400 мм, а її вага – 587 кг. Це найбільша цукерка, виготовлена в Україні. Варто зазначити, що це вже 12 рекорд, встановлений у  Кременчуці фірмою “Лукас”. Цю рекордно  велику цукерку буде відправлено в зону ООС, нею пригостять захисників України. А кременчужанам в якості сюрпризів роздадуть 10000 цукерок  «Тузя».

Кременчуг Today: Рекорд України: в Кременчуці виготовили цукерку вагою більше півтонни

Міський голова Віталій Малецький висловив слова вдячності колективу компанії «LUKAS», його керівнику Олександру Лукацькому за відповідальність, яку вони несуть перед містом. У Кременчуці четвертий рік поспіль проводиться фестиваль «Солодкий Кременчук», центральне місце в якому, звичайно, посідає всіма вподобана та смачна солодка продукція. Керівник міста зауважив, що своєю роботою творчий колектив компанії робить вагомий внесок у промоції міста Кременчука не тільки в межах України, але й далеко за її кордонами.

Кременчуг Today: Рекорд України: в Кременчуці виготовили цукерку вагою більше півтонни

 


Источник: kremen.today