РНБО заборонила будівництво Біланівського ГЗК

2021-06-24DiduhКременчуг Today: РНБО заборонила будівництво Біланівського ГЗК

На сайті Президента України щойно було оприлюднено текст Указу №266/2021 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Відповідно до тексту Додатку №2 щодо ТОВ “Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат” запроваджено такі санкції:

“1) анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів, одержання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності, зокрема, анулювання чи зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами”.

Термін дії запроваджених санкцій – безстроково.

КременчукToday розповідав про те, що нардеп Шаповалов та мер Малецький ведуть боротьбу проти Біланівського ГЗК, адже його зведення загрожує Кременчуку та району екологічною катастрофою.

Раніше повідомлялося, що група депутатів райради 9 червня провели незаконну сесію. Цю сесію назвали “переворотом”, бо депутати-заколотники зібрали її таємно у підвальному приміщенні партії “Довіра”. На цій “сесії”, яка була проведена з великою кількістю порушень чинного законодавства, відсторонили голову районної ради Самаркіна.

Відомо, що заколотники діяли на замовлення Жеваго, бо Самаркін блокував виділення землі під Біланівський ГЗК і розширення Єристівського ГЗК. Є інформація, що на підкуп кожного депутата олігарх виділив по 20 тисяч доларів.

На наступну сесію районної ради, яку Колотієвський запланував провести 30 червня, виноситимуть питання про передачу Жеваго територій кількох сіл Кременчуцького району для розширення його кар’єрів.  

Читайте також:

Вбивці води: як Біланівський кар’єр знищить Псел та Дніпро

Біланівський та Єристівський ГЗК вирізають електромережі, щоб вижити людей із сіл Кременчуцького району

Біланівський ГЗК загрожує життю кременчужан

20 тисяч доларів кожному депутату. Жеваго роздає гроші за Біланівський ГОК

Євросолідарність допоможе Жеваго будувати Біланівський ГЗК

Кременчуг Тудей: РНБО заборонила будівництво Біланівського ГЗК

➤ Новости Кременчуга от 24.06.2021 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today