Ще двоє дітей-сиріт зможуть отримати власне житло ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 16.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Ще двоє дітей-сиріт зможуть отримати власне житло

2019-10-16DiduhКременчуг Today: Ще двоє дітей-сиріт зможуть отримати власне житло

Таке рішення ухвалили на засіданні місцевої комісії для підготовки пропозиції та прийняття рішень щодо використання у 2019 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової. Кошти на ці цілі виділені з державного бюджету в якості державної субвенції.

Останній транш, який отримав Кременчук для реалізації державної програми щодо забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 23 років, був розміром 1 млн. 633 тис. 80 грн.

У рамках сьогоднішнього засідання комісії було прийняте рішення щодо надання грошової компенсації 2 молодим кременчужанам, які перебувають у міській квартирній черзі та підпадають під дію пільгової житлової програми. Розмір компенсації відповідно до формульних розрахунків становить 408 тис. 270 грн.

Решту ж суми державної субвенції між кременчужанами з вищезазначеним пільговим статусом, які є наступними в квартирній черзі, розподілятимуть дещо пізніше.


Источник: kremen.today