Справа про напад на автомобіль: шукають ще одного співробітника “Укрпошти”


2020-07-12DiduhКременчуг Today: Справа про напад на автомобіль: шукають ще одного співробітника “Укрпошти”

Як повідомляв КременчукToday, правоохоронці затримали чотирьох осіб, яких підрозрюються у нападі на автомобіль “Укрпошти”. Один – них – співробітник “Укрпошти”.

Вчора в Полтаві суд взяв під варту на два місяці трьох підрозрюваних, готується суд по четвертому.

Наразі стало відомо, що поліція розшукує ще одного, п’ятого фігуранта справи. Його слідство вважає навідником і він теж є співробітником “Укрпошти”.

Нагадаємо, подія сталася 7 липня, близько 10-ї ранку. Між селами Тишки та Ждани Лубенського району невідомі підірвали автомобіль «ГАЗель», який належить «Укрпошті». У мікроавтобусі перевозили кошти, які були призначені для виплати пенсій у поштових відділеннях та сплати внесення платежів.

Нападники забрали телефони й табельний пістолет водія-охоронця, а також понад 2,75 мільйона гривень. Водій та листоноша, яка супроводжувала перевезення, отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Правоохоронці знайшли транспортний засіб, на якому, ймовірно, пересувалися чоловіки, а на дачі одного із затриманих – викрадену табельну зброю охоронця та більше 2 млн грн, ще понад 250 тис. грн віддав родич підозрюваного. Як припускають слідчі, це частина коштів, привласнених під час розбою.

Кременчуг Тудей: Справа про напад на автомобіль: шукають ще одного співробітника “Укрпошти”

➤ Новости Кременчуга от 12.07.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today