Стали відомі подробиці про викрадення автомобіля з дітьми у Полтаві

2020-08-25t1Кременчуг Today: Стали відомі подробиці про викрадення автомобіля з дітьми у Полтаві

Як раніше повідомляв КременчукТoday, у Полтаві іноземець викрав машину з жінкою та дітьми.

Видання “Полтавщина” повідомило, що у машині були тільки діти, без жінки.

У поліції Полтави розповіли про правові наслідки для іноземця, який 24 серпня викрав автомобіль з двома малолітніми дітьми та врізався у відбійник Решетилівського шляхопроводу, що на вул. Маршала Бірюзова.

Як повідомив речник поліції області Юрій Сулаєв, іноземця після затримання доставили до відділення поліції № 1 Полтави. Його помістили до ІТТ. Слідчий поліції розпочав кримінальну справу за ст. 289 та ст. 146 КК України — незаконне заволодіння автомобілем та за незаконне позбавлення волі або викрадення людини.

Відомі й окремі подробиці. Затриманий — це студент «Полтавської політехніки» (який на момент публікації вже виключений). Близько 13:00 у районі зупинки «5-а школа» він викрав автомобіль Opel Zafira з двома дітьми 2019 та 2012 р.н. Автомобіль на кілька хвилин залишили батько та матір дітей, щоб зробити покупку у магазині. Коли вони вийшли, то не побачили ані авто, ані дітей. Батько тоді помітив машину патрульних, які уже їхали на виклик ДТП на Маршала Бірюзова, зупинив її та повідомив про викрадення. Патрульні взяли їх на борт, бо зрозуміли, що мова йде про один і той же автомобіль. На місці це підтвердилося, дітей віддали батькам.

Свідки, які викликали поліцію на ДТП і чекали на їх приїзд, повідомили, що іноземець не відповідав на запитання ані англійською, ані російською. Він був у стані наркотичного сп’яніння, про що свідчили його очі та поведінка. Один із перехожих намагався спілкуватися з ним, щоб забрати дітей. При цьому діти в салоні плакали і кричали, що не знають цього «дядю», який їх викрав. В якійсь момент викрадач, зрозумівши, що його знімають на камеру, залишив авто і намагався втекти. Як ми вже знаємо, це йому не вдалося.

Кременчуг Тудей: Стали відомі подробиці про викрадення автомобіля з дітьми у Полтаві

➤ Новости Кременчуга от 25.08.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today

Новости Кременчуга