Світловодськ і досі не почав готуватися до зими ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 02.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Світловодськ і досі не почав готуватися до зими

2019-10-01SpacerКременчуг Today: Світловодськ і досі не почав готуватися до зими

Директор світловодського міського комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг» Олександр ПЛАХОТНИЙ заявляє про відсутність коштів на підготовку до осінньо-зимового періоду.

Про це він написав у доповідній записці, оприлюдненій на сайті Світловодської міськради.

«Доводжу до вашого відома, що на сьогоднішній день кошти, які потрібні на підготовку до роботи в осінньо-зимовий період, відсутні. Не проводиться заготовка посипочного матеріалу, не ремонтується техніка. Працівники шляхової дільниці залишилися без роботи. Відсутні кошти до кінця поточного року і на роботи зі зниження грунтових вод нижньої частини міста, що може призвести до підтоплення житлових будинків мешканців приватного сектору міста. Про необхідність виділення коштів я неодноразово звертався до міськвиконкому. Депутати на вчорашній сесії вирішили, що готуватися до зими не потрібно», – йдеться у доповідній.

Записку комунальник з-поміж інших адресував мерові Світловодська Валентину Козярчуку, очільниці обласного департаменту ЖКХ Ользі Довжук, а також керівникові поліції Світловодська Андрію Гулому, передає КіровоградськаПравда.


Источник: kremen.today