Терифи зменшують, але кременчужанам необхідно укладати нові договори ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 07.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Терифи зменшують, але кременчужанам необхідно укладати нові договори

2019-10-07DiduhКременчуг Today: Терифи зменшують, але кременчужанам необхідно укладати нові договори

Як повідомляв КременчукToday, мер міста Віталій Малецький ініціював зниження тарифів на опалення.  Комунальне підприємство “Теплоенерго” вже презентувало нові, знижені тарифи, які незабаром будуть затверджені виконкомом.

Разом з тим наголошується на необхідності укладання нових договорів споживачів з КП “Теплоенерго”.  Це вимога нового законодавства, яким передбачено введення нових послуг – послуги з постачання теплової енергії та послуги з гарячого водопостачання, а також  абонентське обслуговування.  Раніше  споживачі сплачували лише за послуги з  централізованого теплопостачання та централізованого гарячого  водопостачання.

Для укладання договорів законодавством передбачено 4 моделі укладання договорів. Із цими моделями, починаючи з цього тижня,  кременчужан ознайомлюватимуть фахівці галузі ЖКГ міста та КП «Теплоенерго».

Інформація  про проведення таких зустрічей доводитиметься до споживачів КП «Теплоенерго» напередодні, щоб якомога більше жителів могли взяти в них участь. Також повна інформація про зміну тарифів і графіків проведення кампанії інформування розміщуватиметься на сайті КП «Теплоенерго».

Нагадаємо,   вартість тепла для будинків та квартир з лічильниками  має стати приблизно на 150 грн. нижчою за діючий тариф.

Для будинків без лічильників опалення подешевшає приблизно  на 12, 71 грн.  за квадратний метр площі.  Подешевшає і послуга з гарячого водопостачання –  цей тариф буде знижено на 4,93 грн.


Источник: kremen.today