Третина населення області – пенсіонери ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 02.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Третина населення області – пенсіонери

2019-10-02t1Кременчуг Today: Третина населення області – пенсіонери

1 жовтня у світі відзначали Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана. Це свято засноване з метою забезпечення соціального захисту, вшанування літніх людей та привернення уваги суспільства до їхніх проблем.

За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 60 років. Кожен десятий житель планети – це людина у віці старше 60 років, а в Україні – кожен п’ятий. За підрахунками, третина населення Полтавської області – пенсіонери. В області проживає 35,4 тис. осіб з числа ветеранів війни, 135,5 тис. осіб з числа ветеранів праці, повідомляє телеканал “Центральний”. 

До послуг ветеранів, інвалідів, одиноких престарілих громадян, з метою їх соціального захисту в області свої послуги надають 36 територіальних центрів соціального обслуговування та 8 центрів надання соціальних послуг. Протягом 6 місяців 2019 року територіальними центрами та центрами надання соціальних послуг надано різних видів соціальних послуг 80 тис. осіб, в тому числі 44 тис. осіб – жителям сільської місцевості. Соціальним обслуговуванням охоплено понад 70 тис. громадян похилого віку.


Источник: kremen.today