Триває суд над учасниками кременчуцького наркокартелю


2020-07-15t1Кременчуг Today: Триває суд над учасниками кременчуцького наркокартелю

Наркоділкам з Кременчука детективи поліції Полтавщини інкримінують створення злочинної організації, використання кримінальних коштів і зброї. 

Нагадаємо, організатора та його спільників затримали у лютому  цього року. Організатор групи – 52-річний житель Кременчука. Він залучив до діяльності майже 20 осіб, зокрема, колишніх працівників міліції.

 

Злочинна група з мешканців Кременчука займалася постачанням, виготовленням й збутом на території Полтавської області канабісу та метамфетаміну. Відносно «боржників» наркобізнесу застосовували фізичний та психологічний тиск, підсилюючи свої погрози вогнепальною зброєю.

Спільники налагодили постачання наркотичних речовин з Дніпра та забезпечили діяльність підпільної лабораторії з виготовлення психотропної речовини.

Під час санкціонованих судом обшуків за адресами проживання фігурантів, а також в інших приміщеннях і сховищах детективи слідчого управління поліції області вилучили понад 200 зіп-пакетів з метамфетаміном і канабісом, 2 мільйони гривень готівкою та елітні автомобілі.

Кременчуг Today: Триває суд над учасниками кременчуцького наркокартелю

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив:

«Підозри у незаконній діяльності отримали семеро учасників стійкого об’єднання, створеного для вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Організовані дії спільників кваліфікують за чотирма статтями Кримінального кодексу України: створення злочинної організації (ст. 255); незаконне придбання, зберігання, перевезення та незаконний збут психотропів, вчинені повторно, злочинною організацією (ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 307); використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, для придбання майна та продовження незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 306); незаконне придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів (ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 263)».

Октябрський районний суд Полтави, за клопотанням детективів та процесуального керівника прокуратури, обрав усім підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. На часі поліція встановлює інших осіб, які можуть бути причетними до діяльності злочинної організації.

Кременчуг Тудей: Триває суд над учасниками кременчуцького наркокартелю

➤ Новости Кременчуга от 15.07.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today