Юрій Шаповалов привітав ветерана Антона Хорошуна ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 26.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Юрій Шаповалов привітав ветерана Антона Хорошуна

2019-09-26t1Кременчуг Today: Юрій Шаповалов привітав ветерана Антона Хорошуна

З нагоди Дня міста, 76-річниці визволення Кременчука від нацистських загарбників найщиріші і найтепліші вітання приймають ветерани Другої світової війни.

Серед небагатьох, хто й сьогодні, незважаючи на поважний вік, знаходиться у бойовому строю  – ветеран Другої світової війни, учитель української мови та літератури, завідувач Крюківським районним відділом освіти 1975-1989 рр. Хорошун Антон  Трохимович.

Коли почалася Друга світова війна, Антону Трохимовичу було всього 12 років, але, як і багато підлітків того часу, він працював у колгоспі, допомагаючи дорослим наблизити довгоочікувану перемогу. На початку 80-тих років він приїхав до Кременчука, де й пропрацював на освітянській ниві довгі роки.

З 76-річницею визволення Кременчука від нацистських загарбників, з 448 –річницею заснування Кременчука привітати Антона Трохимовича завітав народний депутат України Юрій Шаповалов.

Кременчуг Today: Юрій Шаповалов привітав ветерана Антона Хорошуна

В свою чергу, Антон Трохимович подякував Юрію Шаповалову за те, що він ніколи не забуває ветеранів, що не тільки вітає зі святами, але й допомагає вирішувати проблемні питання.

Читайте також:

Юрій Шаповалов привітав визволительку Кременчука Валентину Камишнікову

 


Источник: kremen.today