Юрій Шаповалов привітав визволительку Кременчука Валентину Камишнікову ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 25.09.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Юрій Шаповалов привітав визволительку Кременчука Валентину Камишнікову

2019-09-25t1Кременчуг Today: Юрій Шаповалов привітав визволительку Кременчука Валентину Камишнікову

З квітами і подарунками напередодні святкування 76-річниці визволення Кременчука від нацистських загарбників завітав до  учасниці бойових дій Другої світової війни, визволительки міста Валентини Трохимівни Камишнікової народний депутат України Юрій Шаповалов.

Він вклонився Валентині Трохимівні і подякував за визволення Кременчука, за відвойований мир і свободу, за розбудову міста у повоєнні роки та виховання молодого покоління у дусі патріотизму.

Юрій Шаповалов досить частий гість у будинку Валентини Камишнікової, тож зустрічає вона його як свого сина. У свої поважні 95 років Валентина Трохимівна добре пам’ятає події минулої війни і кожного разу ділиться своїми спогадами, згадує свою фронтову молодість, бойових друзів, сумує за померлим чоловіком.

Сьогодні поруч з нею знаходяться її доньки – Ольга і Людмила.

Довідка.

Камишнікова Валентина Трохимівна народилася в 1924 році в селі Низи Кременчуцького району Полтавської області. Під час Другої світової війни воювала на Сталінградському, 2 – м і 3-му Українських фронтах. Звільняла Україну, Молдавію, Румунію, Угорщину, Австрію. Нагороджена орденами “Вітчизняної війни I ступеня”, “Червоної Зірки”, “За мужність”, медалями “За відвагу”, “За бойові заслуги”, “За оборону Сталінграда”, “За взяття Відня”, “За взяття Будапешта” і ще 19-ма медалями. Старшина медслужби. Під час боїв винесла з поля бою сотні поранених воїнів, надала їм першу допомогу, багатьом із них врятувала життя.


Источник: kremen.today