В обласному центрі протестували проти “здачі України” ➤ новость от Кременчуг Today


Новости Кременчуга от 03.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: В обласному центрі протестували проти “здачі України”

2019-10-03SpacerКременчуг Today: В обласному центрі протестували проти “здачі України”

Учора ввечері в обласному центрі, під стінами управління СБУ в Полтавській області, зібралися кілька десятків протестувальників. Частина із них мала прапори та символіку «Національного корпусу».

Під стінами СБУ виступили учасники російсько-української війни – представники УДА та «Айдару». Вони казали про неможливість капітуляції перед ворогом та здачі національних інтересів, передає 0532.

Учасник російсько-української війни у складі полку «Азов» Тарас Лелюх зауважив, що без повернення кордонів під контроль України жодних виборів на Донбасі бути не може.

– Якщо піти на умови, які нам зараз диктує Росія, ми отримаємо зневагу і зрадимо пам’ять усіх, хто своїм життям захистив країну від російської агресії! – зазначив ветеран «Азову».

Колишній народний депутат Юрій Бублик мовив про те, що вибори на Донбасі можна проводити лише після реальної деокупації. Інакше без цього місцеве населення проголосує за партію Путіна, і потім відверті вороги України опиняться і у місцевих органах влади Донбасу, і в українському парламенті.

Пізніше акція протесту перемістилася під стіни Полтавської ОДА. Тут до «Національного корпусу» приєдналися представники «Свободи» та інших націоналістичних та патріотичних організацій. Із собою вони принесли плакати із написами: “Ні реваншистам!”, “Ні амністії вбивцям!”, “Терористам особливий статус?”.

-Ми розуміємо, що мова йде про амністію терористів. При цьому не йде мова про відновлення кордонів, про виведення військ із території України. Потрібно повернутися до Будапештського формату, щоб нашими арбітрами були Великобританія та США, а не Німеччина та Франція, які є залежними від Росії, – сказавдепутат Полтавської міськраді Юліан Матвійчук.

Кременчуг Today: В обласному центрі протестували проти “здачі України” Кременчуг Today: В обласному центрі протестували проти “здачі України” Кременчуг Today: В обласному центрі протестували проти “здачі України” Кременчуг Today: В обласному центрі протестували проти “здачі України” Кременчуг Today: В обласному центрі протестували проти “здачі України”

 


Источник: kremen.today