Видатним кременчуцьким спортсменам допоможуть із житлом ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 18.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Видатним кременчуцьким спортсменам допоможуть із житлом

2019-10-18DiduhКременчуг Today: Видатним кременчуцьким спортсменам допоможуть із житлом

На черговому засіданні сесії міської ради депутати затверджуватимуть Міську програму забезпечення  житлом видатних спортсменів  міста Кременчука на 2019-2024  роки. Проектом програми визначені категорії спортсменів, яким за кошти міського бюджету планують купувати житло.

Зокрема, до таких належать спортсмени, які посіли призові місця на Олімпійських та Паралімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, та разом із тим ті, які представляють  установи,  заклади та організації сфери фізичної культури і спорту м. Кременчука Полтавської області (спортивні клуби, дитячо-юнацькі спортивні школи, центри та клуби фізичної культури і спорту інвалідів,  спортивні федерації) та їх «залікові очки» і спортивні результати заліковані безпосередньо місту Кременчуку.

Метою програми є поліпшення  житлово-побутових умов провідних спортсменів міста, зменшення їх міграції до інших міст і регіонів України. Можливість отримати квартиру за кошти міського бюджету має стати певною мотивацією для молодих та перспективних спортсменів у напрямі підвищення рівня їх спортивних результатів.

До кінця поточного бюджетного року за умови прийняття програми планують придбати одну квартиру.

Як повідомляв КременчукToday, нещодавно 5 ордерів на службове житло (дві однокімнатні  та три двокімнатні квартири)  отримали медики, які працюють у комунальній сфері охорони здоров’я Кременчука та є учасниками подібної  міської житлової програми. Її також було запроваджено з метою залучення медиків і інтернів, які не мають власного житла,  до роботи в комунальних медичних установах.


Источник: kremen.today