Вітаємо з Покровою та Днем захисника України! ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 14.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Вітаємо з Покровою та Днем захисника України!

2019-10-14DiduhКременчуг Today: Вітаємо з Покровою та Днем захисника України!

Сьогодні, 14 жовтня, відзначається відразу три свята – Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.

З нагоди свят до кременчужан звернувся мер міста Віталій Малецький, який привітав всіх, у кому живе дух наших славних предків, справжніх патріотів – українських козаків, хто має незламну віру, палке героїчне серце та стоїть на захисті   незалежності нашої держави!

Хочу подякувати всім жителям Кременчука, які брали та беруть участь у кровопролитній битві за незалежність і цілісність України, наближаючи час перемоги, – непереможним бійцям АТО і ООС, мужнім волонтерам, героїчним медикам, капеланам, – зазначив Малецький. – Хай будуть почуті наші соборні молитви про те, щоб всі українські захисники поверталися з нинішніх боїв живими та неушкодженими.

Напередодні свята у Міському палаці культури відбувся святковий захід, на якому вшанували захисників України. Мер Малецький вручив воїнам подяки та відзнаки, завершився захід святковим концертом.

Кременчуг Today: Вітаємо з Покровою та Днем захисника України!

Нагадаємо, що сьогодні у місті пройде ряд свякових заходів, які розпочнуться о 13:00 на площі Незалежності.  Однією з головних подій відзначення Дня захисника стане Марш нескорених, учасники якого с 18:00 пройдуть по вулиці Соборній від ПК “Кредмаш”.

Завершиться день спільним виконанням Гімну України та молитви.


Источник: kremen.today