Водія, який спричинив смертельну аварію під Кременчуком, суд відпустив під домашній арешт ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 10.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Водія, який спричинив смертельну аварію під Кременчуком, суд відпустив під домашній арешт

2019-10-10DiduhКременчуг Today: Водія, який спричинив смертельну аварію під Кременчуком, суд відпустив під домашній арешт

Слідчий суддя Октябрського районного суду Полтави ухвалив призначити цілодобовий домашній арешт водієві автомобіля “Kia Sportage”, який 23 вересня спричинив аварію під Кременчуком. Внаслідок цієї дорожньо-транспортної пригоди загинула 20-річна дівчина.

Згідно з ухвалою, водій “Kia Sportage”, не переконався у безпеці повороту ліворуч, не надав дорогу автомобілю, що рухався зустрічною смугою руху, виїхав на зустрічну смугу, де лоб у лоб зіткнувся з автомобілем “ЗАЗ-Daewoo”.

Як зазначено в ухвалі, підозрюваний раніше не судимий, працює на посаді водія у ПАТ “Кременчуцький сталеливарний завод”.

Слідчий клопотав про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під варто. Підозрюваний просив відмовити в задоволенні клопотання слідчого, обравши запобіжний захід не пов’язаний з триманням під вартою.

Суддя ухвалив застосувати для підозрюваного запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці, повіжомляє ПолтавськеТБ.

“Слідчий суддя вважає, що запобіжний захід тримання під вартою, як винятковий запобіжний захід є необґрунтований, але вбачаючи наявність вчинення злочину, суддя вважає за можливе обрати більш м’який запобіжний захід — домашній арешт, що на думку суду забезпечить його належну поведінку”, — йдеться в ухвалі.

 


Источник: kremen.today

Подключайтесь к нашим каналам:

tImg fImg iImg