У Кременчуці тривають пошуки чоловіка з перевернутого човна

2020-09-01DiduhКременчуг Today: У Кременчуці тривають пошуки чоловіка з перевернутого човна

Впородовж дня 31 серпня на Дніпрі тривали пошуки громадянина, який зник 29 числа під час перекидання човна.

Під час пошукових робіт обстежено 1200 м. кв. дна р. Дніпро в районі острова «Шоломай» вниз за течією, обстежено 7 км прибережної зони працівниками КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС» та 11 км прибережної зони особовим складом водолазно-рятувального відділення АРЗ СП ГУ ДСНС України у Полтавській області.

На місце події виїджали: особовий склад водолазно-рятувального відділення АРЗ СП ГУ ДСНС України у Полтавській області (4 чол. катер «UMS Tuna-865 Cabin», АРА (ГАЗ-2705)), працівники КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС» (3 чол., катер «КАЛАН», волонтери – 8 чол., катер «КРИМ» – 3 од. техн.).

Сьогодні о 9:00  планується продовження пошукових робіт.

Як раніше повідомляв КременчукТoday, вночі на Дніпрі перекинувся човен з людьми, один чоловік не виплив.

В судні перебувало п’ятеро людей. Двоє дорослих і діти, 2008 та 2012 р.н., які були в рятувальних жилетах і змогли дістатися берега. 36-річний кермувальник човна зник. Подія сталась в районі човнової станції «Бухта “Афіни».

За даним фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 291 (порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України. Наразі тривають пошуково-рятувальні роботи.

Кременчуг Тудей: У Кременчуці тривають пошуки чоловіка з перевернутого човна

➤ Новости Кременчуга от 01.09.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today

Новости Кременчуга