З Днем незалежності!

2020-08-24DiduhКременчуг Today: З Днем незалежності!

Сьогодні відзначається 29-та річниця незалежності України. Для кожного українця це не просто святковий день в календарі. Це нагадування всім нам про високу ціну і значення нашого українського суверенітету.

У День Державного Прапора України та День незалежності України бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання нашої держави та українського народу.

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за Україну, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до рідної землі буде невичерпним. Нехай державний прапор майорить на теренах Кременчука та  усієї України, наповнюючи наші серця гордістю та впевненістю в щасливе майбутнє українців! – такими словами привітав кременчужан мер міста Віталій Малецький.

Сьогоді у місті пройде кілька святкових заходів

З 17:00 до 19:00 у сквері імені Олега Бабаєва відбудеться патріотична акція «З Днем народження, Україно!». Під час заходу кременчужани матимуть можливість поставити відбитки своїх долонь на ватманах, отримати патріотичну поліграфію та сфотографуватись на фоні тематичної фотозони. Для дітей буде програма від аніматорів з конкурсами, подарунками та танцями.

Кременчуг Today: З Днем незалежності!

О 18:00 почнеться святковий Патріотичний велопарад “Вишиванка 2020”.

Збір учасників біля ПК  КраЗ.

Кременчуг Today: З Днем незалежності!

Кременчуг Тудей: З Днем незалежності!

➤ Новости Кременчуга от 24.08.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today

Новости Кременчуга