За прикладом Кременчука обласний центр скасував нічний продаж алкоголю ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 04.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: За прикладом Кременчука обласний центр скасував нічний продаж алкоголю

2019-10-04SpacerКременчуг Today: За прикладом Кременчука обласний центр скасував нічний продаж алкоголю

Сьогодні вранці КРЕМЕНЧУК TODAY передавав про те, що в Полтаві хочуть обмежити продаж алкоголю. Це сталося на сесії міської ради. 

Полтавські депутати 25-ма голосами підтримали проєкт рішення «Про встановлення обмежень продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в м. Полтава».

Відтепер не можна буде придбати спиртні напої після 22:00 години вечора і до 8:00 ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.Обмеження не діє на ресторани і кафе, однак заборонено продавати алкоголь у тарі на винос.

Також депутати рекомендували Полтавському відділу поліції ГУ НП у Полтавській області активізувати контроль за розпиванням алкоголю на вулицях, у скверах, парках та усіх видах громадського транспорту. Зокрема, перш за все, створять робочу групу, яка вирішуватиме, яким чином здійснюватимуться контроль, передає Зміст.

Протягом року окремі полтавські підприємці намагалися міську владу переконати не підтримувати цю ініціативу.  А колишній мер міста Андрій Матковський говорив, що його команда не готова голосувати за обмеження нічної торгівлі алкоголем у такому вигляді, як його пропонували прийняти та закликав винести це питання на референдум.

Раніше ми повідомляли, що у Глобиному теж хочуть заборонити продаж алкоголю вночі. У Кременчуці нічний продаж спиртного заборонили в квітні цього року.

Кременчуг Today: За прикладом Кременчука обласний центр скасував нічний продаж алкоголю Кременчуг Today: За прикладом Кременчука обласний центр скасував нічний продаж алкоголю Кременчуг Today: За прикладом Кременчука обласний центр скасував нічний продаж алкоголю Кременчуг Today: За прикладом Кременчука обласний центр скасував нічний продаж алкоголю


Источник: kremen.today

Подключайтесь к нашим каналам:

tImg fImg iImg