Затримано ексчиновника, який просував будівництво нового мосту через Дніпро під Горішніми Плавнями


2020-07-20DiduhКременчуг Today: Затримано ексчиновника, який просував будівництво нового мосту через Дніпро під Горішніми Плавнями

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно з антикорупційними органами Польщі проводять обшуки  в офісах “Укравтодору”, колишнього керівника державної агенції Славоміра Новака затримали.

Про це стало відомо зі сторінки НАБУ у Facebook

“НАБУ і САП спільно з Центральним антикорупційним бюро Польщі та Окружною прокуратурою проводять санкціоновані обшуки в Києві, Львові, а також на території Польщі в межах спільного розслідування діяльності злочинної організації в сфері дорожнього господарства, – сказано в повідомленні.

Кременчужанам Славомір Новак запам’ятався насамперед тим, що саме за його керівництва  Укравтодор активно просував ідею будівництва нового мосту не в Кременчуці, а під Горішніми Плавнями. Він навіть підписував у 2017 році меморандум з китайцями, яким передбачалося залучити державні гарантії на кредит під фінансування цього проекту.

Укравтодор під керівництвом Новака та облавтодор Трояновського продовжували лобіювати новий міст під Горішінми Плавнями навіть після числених висновків фахівців про його недоцільність та рішення профільного комітету Верховної Ради. З вимогою будувати новий міст саме в Кременчуці, а не під Горішніми Плавнями постійно витупав мер міста Віталій Малецький, міська рада. Відповідні рішення приймалися і під час громадських слухань.

Єдиним політиком, який підтримував новий міст  під Горішніми Плавнями, був Жеваго. Він навіть зізнавався, що це його ідея.

Читайте також:

24 тисячі кременчужан вимагають від Гройсмана новий міст у Кременчуці

Кременчуг Тудей: Затримано ексчиновника, який просував будівництво нового мосту через Дніпро під Горішніми Плавнями

➤ Новости Кременчуга от 20.07.2020 на сайте WebKremenchug.com.ua


Источник: kremen.today