Завтра останній день подачі проектів на “Громадський бюджет” ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга от 03.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Завтра останній день подачі проектів на “Громадський бюджет”

2019-10-03t1Кременчуг Today: Завтра останній день подачі проектів на “Громадський бюджет”

У вас ще є шанс проявити громадську відповідальність  та подати проект на участь у «Громадському бюджеті – 2020», щоб мати можливість за кошти міського бюджету втілити його в життя.

Нагадаємо, віднедавна у  Кременчуці можливості реалізації громадських ініціатив значно розширені.  Наступного року на ці цілі в міському бюджеті буде закладено 10 млн. грн.. Це на 4 млн. грн. більше, ніж у попередній період.

Тепер подавати ідеї можуть усі, кому є більше 14 років. Потенційний автор може подати до 4 проектів (максимум по одному проекту в кожній з категорій). Громадські ініціативи можна подавати в таких категоріях: комунальні проекти в комунальних закладах відкритого типу, малі проекти в 11 секторах міста та соціальні. Також збільшена кількість переможців в категорії «Великі проекти» – до 2 переможців, в категорії «Комунальні проекти» – до 5 переможців, в категорії «Соціальні проекти» – до 2 переможців.

Кількість проектів переможців в категорії «Малі проекти» не змінюється.

Подавати свої ідеї можна як паперово через відділ по роботі із зверненнями громадян виконкому міської ради або ЦНАП Кременчука,   так і в електронному вигляді через сайт «Громадського бюджету».


Источник: kremen.today